Sexualité - Lubrifiants
10 produits

Durex
Durex Naturel Gel Lubrifiant 100ml
Avantage*
Notre prix
12,79 €
15,99 €**127,90 € / l

Durex
Durex Play Sensitive Lubrifiant 50ml
Avantage*
Notre prix
9,99 €
11,99 €**199,80 € / l

Laboratoires IPRAD
MucoGYNE Gel Intime Non Hormonal Unidose 8x5ml
Avantage*
Notre prix
20,57 €
24,50 €**514,25 € / l

Pannoc
Lubrilan Lubrifiant Gel 40ml
Avantage*
Notre prix
9,44 €
10,90 €**236,00 € / l

Durex
Durex Naturel Gel Lubrifiant Hydratant 100ml
Avantage*
Notre prix
14,52 €
15,99 €**145,20 € / l

Durex
Durex Naturel Gel Lubrifiant Extra Sensitive 100ml
Avantage*
Notre prix
14,62 €
15,99 €**146,20 € / l

Saforelle
Saforelle Lubrifiant Inconfort Sexuel 30ml
Avantage*
Notre prix
12,34 €
13,00 €**411,33 € / l

Durex
Durex Perfect Gliss Lubrifiant 100ml
Avantage*
Notre prix
15,17 €
15,99 €**151,70 € / l


Sensilube
Durex KY Sensilube Lubrifiant 44ml
Notre prix
12,99 €
295,23 € / l


Laboratoires IPRAD
Mucogyne Gel Vaginal Applicateur 40ml
Notre prix
18,30 €
457,50 € / l